PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
Cortina Fiets Cortina Common D57 7 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Versnellingen: | 7 versnellingen Naaf |
| Remmen: | Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Gewicht: | 2 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 15388 |
Uit voorraad leverbaar!
Voor: € 999,-
Deel het met uw vrienden!
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 08:30 - 12:00 13:30 - 17:30 |
| Woensdag: | 08:30 - 12:00 13:30 - 17:30 |
| Donderdag: | 08:30 - 12:00 13:30 - 17:30 |
| Vrijdag: | 08:30 - 12:00 13:30 - 17:30 |
| Zaterdag: | 09:00 - 16:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| i.v.m. vakantie zijn wij gesloten van 14 Februari tot en met 12 maart |
|