PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
Gazelle Esprit 3 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening
| Kleur: | Black Mat |
| Maat: | 54 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Versnellingen: | 3 versnellingen Nexus 3 |
| Remmen: | BR-IM31 Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Gewicht: | 18,6 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 14470 |
Uit voorraad leverbaar!
Voor: € 749,-
Deel het met uw vrienden!
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 8.30-12.30 13.15-17.30 |
| Woensdag: | 8.30-12.30 13.15-17.30 |
| Donderdag: | 8.30-12.30 13.15-17.30 |
| Vrijdag: | 8.30-12.30 13.15-17.30 |
| Zaterdag: | 8.30-12.30 13.15-16.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Buiten openingstijden op afspraak mogelijk Zomervakantie Za 1 t/m ma 17 augustus 2026 |
|